Centrum zdraví a snižování nadváhy logo

Sympaťáci roku

Jsme dvě koučky, dvě Hanky, dvě poradkyně pro výživu, které už dlouhá léta díky programům Cambridge Weight Plan mění životy a stravovací návyky spousty lidí.
Jste jedním z našich klientů? Potom je toto akce pro vás! Pojďte do toho s námi!

Rozhodly jsme se zvolit Sympaťáky roku 2020 pro naše centra BRNO a PRAHA
PROČ??? Protože si to zasloužíte!

 

PROJEKT SYMPAŤÁCI ROKU

 
1.července 2020 byl odstartován 1. ročník soutěže Sympaťáci roku 2020. Jedná se o projekt věnovaný změně životního stylu, redukce váhy a změny stravovacích a pohybových návyků.
Projekt vznikl ve spolupráci dvou center pro redukci váhy a změnu životního stylu. Centra jsou umístěna ve dvou největších městech České republiky. Jedním je hlavním město Praha a druhým město Brno. Tato města nebyla vybrána náhodou, ale jedná se o města, kde jsou centra zakladatelek projektu.
V Praze se jedná o Centrum zdraví, výživy a redukce váhy Hany Ondrušové a v Brně o Centrum zdraví a snižování nadváhy Ing. Hany Borkovcové.
Obě koučky nového životního stylu mají dlouholeté zkušenosti v dané oblasti a jejich centry prošla více jak tisícovka spokojených klientů.
Cílem projektu není jen pomoci lidem k úbytku jejich tukové zásoby, ale především pomoci s celkovou změnou stravování, pohledu na potraviny a také pohledu na sport, který je především po redukci důležitým partnerem.
Cílem je ukázat lidem, že ,,zhubnout je snadné,, ale udržet si svou ideální váhu chce opravdové rozhodnutí. A v tomto směru jsou tu právě tyto dvě ženy dokonalými partnery. Projekt a jeho účastníci mají pomoci motivovat svými skutečnými změnami ostatní, kteří se teprve rozhodují nebo již v procesu změny jsou. Chce poukázat na to, že je velmi důležité nebýt v této změně sám, ale nechat si pomoci od profesionálů a nestydět se o tuto pomoc říci.
Sympaťáci roku jsou zcela novým projektem, který jak věří obě zakladatelky bude mít svou historii a napomůže lidem se začít orietovat v tom co je pro každého z nás právě tím zdravým životním stylem.