Centrum zdraví a snižování nadváhy logo

Hotová jídla The 1:1 Diet

Hotová jídla The 1:1 Diet jsou skvělou alternativou pro běžné pokrmy. Představují ideální volbu nejen pro ty, kteří usilují o redukci hmotnosti, udržují si váhu, ale i pro každého, kdo chce mít vždy při ruce kvalitní vyvážené jídlo. Díky praktickému balení můžete mít jídla vždy při ruce a dopřát si tak kvalitní vyvážený oběd nebo večeři, i když zrovna nestíháte vařit nebo vám podmínky dlouhou přípravu jídla neumožňují. Stačí jen ohřát.

Jídlo je připravené z kvalitních surovin, jedna porce má pouze 195 kcal a je vhodné pro všechny, kteří si hlídají příjem nebo se chtějí stravovat kvalitně i v situacích, kdy si nestíhají jídlo sami připravit.

Zeleninové ragú

Zeleninové ragú od The 1:1 Diet je další alternativou běžného jídla i pro ty, kteří vyznávají vegetariánský způsob stravování.

Kuřecí se zeleninou

Kuřecí maso se zeleninou The 1:1 Diet je připravené z kvalitních surovin a je ideální pro všechny, kteří mají chuť na syté, ale zároveň vyvážené jídlo, které si mohou dopřát i v případě, že si hlídají denní příjem. Jídlo obsahuje vysoké množství bílkovin a připravené ho máte za dvě minuty. Jedna porce obsahuje jen 183 kcal.

Chilli con carne s bramborem

Novinka Chilli con carne od The 1:1 Diet je alternativou běžného jídla i pro ty, kteří vyznávají vegetariánský způsob stravování. Jídlo je připravené z kvalitních surovin, jedna porce má pouze 185 kcal a je vhodné pro všechny, kteří si hlídají příjem nebo se chtějí stravovat kvalitně i v situacích, kdy si nestíhají jídlo sami připravit.

Hovězí se zeleninou

Hovězí maso se zeleninou The 1:1 Diet je připravené z kvalitních surovin a je ideální pro všechny, kteří mají chuť na syté, ale zároveň vyvážené jídlo, které si mohou dopřát i v případě, že si hlídají denní příjem. Jídlo obsahuje vysoké množství bílkovin a připravené ho máte za dvě minuty. Jedna porce obsahuje jen 206 kcal.

Kuře na kari s rýží

Kuřecí na kari s rýží od The 1:1 Diet potěší všechny příznivce orientálních chutí. Vyladěné kořeněné jídlo díky svému složení a vyváženému poměru živin ocení jak ti, kteří jsou v redukci, hlídají si svůj příjem a chtějí si hmotnost udržet, nebo ti, kteří se zajímají o zdravý životní styl a chtějí si dopřát kvalitní jídlo na cestách či v práci.