Centrum zdraví a snižování nadváhy logo

The 1:1 Diet by CWP

The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan je bezpečný, účinný a komplexní výživový program vyvinutý britskými lékaři. Využívá klinicky testované nízkoenergetické produkty, které obsahují vysoce hodnotné bílkoviny, minimální množství tuků a sacharidů a všechny nezbytné vitamíny a minerály. Produkty 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsou registrovány jako obohacené (fortifikované) potraviny splňující přísné legislativní podmínky EU i ČR.

 

Program 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan vám pomůže si osvojit zdravé stravovací i pohybové návyky, zbavit se nadbytečných kilogramů a nastavit a udržet dobrou mentální a fyzickou kondici. Na cestě za vaším novým životním stylem vás bude vždy doprovázet náš vyškolený výživový poradce.

Konec neúspěšné redukce váhy!

Co je The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan?

- komplexní program výživového poradenství zaměřený na změnu životního stylu.

- skládá se ze tří klíčových pilířů:

1. pilíř: individuální přístup a podpora poradců programu 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan
2. pilíř: úprava stravovacích návyků
3. pilíř: začlenění pohybové aktivity do běžného života

The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan je program, jehož hlavním cílem je změna životního stylu, stravovacích návyků a ztráta přebytečných kil.

Program je založený na dlouhodobé kontrole váhy, pohybu a správné výživě. Zakladatelem tohoto programu je celosvětově uznávaný expert na problematiku obezity, koronárních onemocnění a nemoci srdce Dr. Alan Howard. Jeho cílem bylo nalézt takovou formu výživy, která by lidem umožnila kontrolovat a snižovat váhu.

Hlavním cílem je:

  • změna životního stylu
  • změna stravovacích návyků
  • ztráta přebytečných kil


Prvním krokem je konzultace s certifikovaným poradcem, který vás po celou dobu programu povede.

Druhým krokem je proces redukce váhy, kdy užíváte přípravky The 1:1 Diet CWP jako jediný zdroj výživy, dbáte na pitný režim a pravidelně cvičíte.

Třetím krokem je stabilizace, ve které postupně projdete několika kroky s přechodem na pevnou stravu. Zároveň se stanoví optimální denní příjem kalorií, který vám zaručí dlouhodobé udržení získané váhy.

Posledním krokem, a tím nejtěžším, je udržení získané váhy. V tomto stadiu je nejdůležitější nevrátit se ke starým stravovacím návykům, omezit tuky a cukry, dopřát si dostatek zeleniny, vlákniny a samozřejmě pohybu.

V průběhu a po ukončení The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan programu si osvojíte nejen správné stravovací návyky, ale také principy zdravého životního stylu.