Centrum zdraví a snižování nadváhy logo

Doporučujeme

Konjac - zeleninové těstoviny

Zeleninová alternativa těstovin Perfect Pasta je vyráběná z přírodní zázračné plodiny Konjac Amorphalus.
Konjac je kořenová zelenina, která se pěstuje téměř v celé jihovýchodní Asii. Perfect Pasta obsahuje 96% vody a 3,8% Glucomannanu a je vhodná pro použití ve všech redukčních a zdravých receptech. Jediná cesta k trvalé a zdravé redukci váhy je dlouhodobá změna stravovacích návyků. Perfect Pasta vás v tom skvěle podpoří.

Jak být krásná a netrpět hlady

Přísný redukční režim, ke kterému se několikrát v životě uchyluje každá žena, má, minimálně v začátcích, nepříjemné vedlejší účinky. Jedním z nich je, že čím méně jídla si můžete dovolit sníst, tím častěji na to jídlo myslíte. Stává se z vás pak lovec čehokoliv, co vám alespoň na chvíli propůjčí pocit, že jste „něco“ snědli“. S Perfect Pasta můžete jíst „něco“ a nepřiberete „nic“. S Perfect Pasta vykouzlíte jednoduše zdravé recepty, můžete bez obav „nastavit“ jakékoliv vaše zdravé jídlo a vůbec to nezahýbe s jeho nutričními hodnotami.

Zdravé potraviny - dobrá rada nad Perfect Pasta

Každý vám řekne nějaký svůj zaručený způsob. A každý vám i řekne, proč ten jeho selhal. Většina lidí si v oblasti redukci váhy staví dosažení nereálních cílů za nereálný čas. Neopakujte chyby svých přátel. Udělejte to lépe – shoďte kila se zdravou potravinou Perfect Pasta. Všechno, co vám způsobuje nechtěný přísun energie a sacharidů nahraďte Perfect Pasta. A budete to vy, kdo bude rozdávat dobré rady, jak shodit kila a udržet si formu.
Nyní tento produkt můžete zakoupit přímo v našem centru a využít jako doplněk všech našich CWP redukčních programů!
Perfect Pasta

› pro štíhlost a krásu
› pro celiatiky
› pro diabetiky
› pro fitness
› pro vegetariány a vegany
› pro zdraví

Jak Perfect Pasta funguje?

Perfect Pasta - Glukomannan - v žaludku zvětšuje svůj objem a bylo prokázáno, že napomáhá stabilizaci hladiny cukrů v krvi, potlačuje „chutě“, pocit hladu a přejídání. Perfect Pasta na sebe váže tuky, čímž umožňuje redukci váhy. Zabraňuje ukládání cukru v tukových zásobách a rovněž vstřebávání tuků. Výzkumy prokázaly, že vláknina Glukomannan obsažená v Perfect Pasta, napomáhá ke snížení cholesterolu a krevního tlaku.

Uvaříte své oblíbené jídlo a běžné - vysocekalorické těstoviny - nahradíte Perfect Pastou.

NEMĚŇTE SVÉ NÁVYKY! ZMĚŇTE PŘÍLOHU! UVAŘTE SI PERFECT PASTA!

Tipy na úpravu Perfect Pasty
Tipy na přípravu

Jak připravit Perfect Pasta!

Než začnete vařit, Perfect Pasta je třeba propláchnout horkou vodou v cedníku.

Rychlovka
Perfect Pasta s česnekem a olivovým olejem
Perfect Pasta zakapejte olivovým olejem, posolte, přidejte česnek podle chuti a vše dobře promíchejte, promněte.  Prohřejte v pánvi. Podávejte  jako přílohu, obohacení zeleninového salátu, či jen tak.  Mizivé kalorie, dobrota a hlad je pryč. Pokrm během 5 minut.

Někdo to rád ostré...
Perfect Pasta s chilli
K Perfect Pasta přidejte trochu soli a chilli pastu, nebo trochu chilli papriček a olivového oleje. Opět prohřejte.  Pochutnáte si s minimem kalorií a ostré chilli ještě podpoří trávení...

„Když namočím Perfect Pasta do medu, nevídané věci dovedu....“
Perfect Pasta s medem a mandlemi
Potřebujete trochu energie? A bez výčitek? Perfect Pasta prohřejte, odstavte z ohně a vmíchejte med. Posypte mandlemi.  Med nezahřívejte na vysokou teplotu, ať nepřijdete o jeho blahodárné enzymy!

Což takhle dát si Perfect Pasta...
Perfect Pasta se špenátem
Udělejte něco pro vaše kosti, špenát je plný vitamínu K. Připravte si špenát dle chuti, vždy s kapkou tuku, aby se vitamín K mohl vstřebat a promíchejte s Perfect Pasta.  Přejeme dobrou chuť obohacenou dobrým pocitem! Zdraví s minimem kalorií!

Dlouhá noc a mně se.....
Vývar s Perfect Pasta (doporučujeme Golden Vegetable - produkt CWP)
Velká party? Hodně alkoholu? Vagóny kalorií? Rostoucí OTP – okrasný tukový prstenec? Dopřejte si silný „vyprošťovací“ vývar! Jako zavářku použijte Perfect Pasta! Občas člověk ujede, ale „naskočit“ se dá hned, ne až od pondělka... .:-)

SLENDIER shirataki nízkokalorické zeleninové BIO

SLENDIER shirataki nízkokalorické zeleninové BIO vlasové nudle mají jen 10 kalorií na jednu porci (125 g). Stejné množství běžně prodávaných těstovin má kolem 350 kalorií. Z čeho se vyrábí Slendier? Konjac amorphophallus. Konjac je nám neznámá tajemná přísada. Jedná se starobylou kořenovou zeleninu, která byla v Japonsku konzumována jako součást zdravé výživy po celá staletí. Obsahuje vlákninu, která se nazývá Glucomannan. Jedná se o zvláštní typ vlákniny, který navozuje pocit sytosti. Doporučuje se nejen v rámci zdravého stravování, ale i při různých redukčních a detoxikačních programech. Regulují hladinu cukru v krvi a pomáhají při redukci váhy.

Výhody:

  • jedna porce pouze 10 kalorií
  • o 95 % méně kalorií, než běžné těstoviny
  • vysoký obsah vlákniny
  • neobsahují lepek, tuk
  • neobsahují cukr
  • neobsahují mléko, soju
  • vhodné pro diabetiky, celiaky
  • vhodné pro vegetariány, vegany
  • vhodné pro sportovce
  • připraveno za 1 minutu

Složení:

Bio konjaková mouka, voda, hydroxid vápenatý (přírodí látka)

Skladování:

Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření přechovávejte v ledničce a spotřebujte do 3 dnů, nezmražujte. Spotřebujte do data uvedeného na obalu: BEST BEFORE.
Parametry
Hmotnost: 400g
Čistá váha: 250g
Počet porcí: 2