Centrum zdraví a snižování nadváhy logo

Produkty

Široký sortiment polévek, kaší, koktejlů, smoothie, jídel, tyčinek a nápojů vám zajistí pestrost jídel v průběhu celého programu.

Produkty 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsou schválené Ministerstvem zdravotnictví ČR jako potravina určená pro nízkoenergetickou, zvláštní výživu a snižování tělesné hmotnosti.

V nabídce jsou slané polévky - bramborovo-pórková, rajčatová, zeleninová, orientální chilli, kuřecí a žampiónová. Polévky jsou doplněny sladkými koktejly - vybírat můžete z čokoládového, čokoládo-mátového, čokoládo- pomerančového, vanilkového, jahodového, banánového, oříškového, limetkového koláče, lesní plody a kapučíno. Kompletní řadu doplňují také ovesné kaše - přírodní, jablková a pekanová,  rybízovo jabléčné smoothie a višňovo jahodové smoothie, dále hotová jídla jako boloňské špagety, kuřecí Tikka, sýrové makarony a pikantní kuskus a samozřejmě jedinečné žvýkací nebo kousací tyčinky - např. burský oříšek, čokoládová, pomerančová, tofee a citron-jogurt....Již hotové koktejly tetrapacky - čokoláda, latte, jogurtový nápoj kiwi s jablkem, jogurtový malinový nápoj, dále BITES kousky (slaný karamel, borůvka v jogurtu)

 

 

 

 

 

 

Na nic nečekejte, vždy je ten pravý čas začít. Spojte se s našimi specialisty, kteří vám pomohou zlepšit si zdravotní stav a bojovat s nadbytečnými kilogramy.