Centrum zdraví a snižování nadváhy logo

Produkty

Široký sortiment polévek, kaší, koktejlů, smoothie, jídel, tyčinek a nápojů vám zajistí pestrost jídel v průběhu celého programu.

Produkty Cambridge Weight Plan jsou schválené Ministerstvem zdravotnictví ČR jako potravina určená pro nízkoenergetickou, zvláštní výživu a snižování tělesné hmotnosti.

V nabídce jsou slané polévky - bramborovo-pórková, rajčatová, zeleninová, orientální chilli, kuřecí a žampiónová. Polévky jsou doplněny sladkými koktejly - vybírat můžete z čokoládového, čokoládo-mátového, čokoládo- pomerančového, vanilkového, jahodového, banánového, oříškového, limetkového koláče, lesní plody a kapučíno. Kompletní řadu doplňují také ovesné kaše - přírodní, jablková a pekanová, sladká rýže a rybízovo jabléčné smoothie a višňovo jahodové smoothie, dále hotová jídla jako boloňské špagety, kuřecí Tikka, sýrové makarony a pikantní kuskus a samozřejmě jedinečné žvýkací nebo kousací tyčinky - brusinková, burský oříšek, čokoládová, čoko-mátová, pomerančová, tofee a citron-jogurt. Vhodnou svačinkou nejen pro vás, ale i pro vaše děti jsou i naše BONUS BAR tyčinky.

 

Na nic nečekejte, vždy je ten pravý čas začít. Spojte se s našimi specialisty, kteří vám pomohou zlepšit si zdravotní stav a bojovat s nadbytečnými kilogramy.


    
Produkty bez laktózy

Vzhledem k tomu, že nejen v České republice se setkáváme s klienty, které trápí alergie na laktózu, máme v našem sortimentu nízkokalorických produktů Cambridge Weight Plan řadu Lactose Free.

Polévky

  • Pórková s bramborem
  • Žampiónová

Koktejly

  • Čokoládový
  • Vanilkový
  • Čokoládový s pomerančem
  • Kapučíno

Jako doplňkové produkty najdete v naší poradně i keramickou misku, shaker mechanický, shaker na baterie, láhev na pití, hrníčky atd...