Centrum zdraví a snižování nadváhy logo

Doplňky

Milujete dezerty v podobě jemného krému? Tak to musíte vyzkoušet speciální Cambridge Weight Plan produkt, kterým je Mix and Mousse. Díky němu během pár minutek vykouzlíte jemný lahodný krém nebo pěnu.

Mix and Mousse je produkt, který si stejně jako všechny ostatní můžete zakoupit v Cambridge centrech u svého poradce. Jedná se o speciální zahušťovadlo, které bylo vyvinuto pro vytvoření krému či pěny ze všech koktejlů.

Co budete pro přípravu potřebovat? Vezměte si váš oblíbený koktejl, Cambridge Mix and Mousse, studenou vodu (čím chladnější tím lepší), shaker nebo sklenici a mixér.  Suchou směs nasypte společně s jednou odměrkou Mix and Mousse do shakeru nebo jiné nádoby (hrnek, miska) a důkladně promíchejte. Poté přilijte studenou vodu a velmi důkladně protřepejte nebo rozmixujte.

Pokud nechcete krém, ale hustou pěnu dejte shaker nebo sklenici se připraveným dezertem do lednice. Dle naší zkušenosti jde o čas 5-10 minut. Záleží na tom, jak vychlazenou vodu jste k přípravě použili - čím chladnější voda - tím rychleji bude dezert hotový.

Baví vás experimentovat? Vytvořte si dvoubarevný dezert dle vlastní fantazie. Klasickou variantou je vanilkovo-čokoládový dezert, který si můžete ozdobit snítkou máty nebo meduňky.