Centrum zdraví a snižování nadváhy logo

Můj příběh s Cambridge Diet

..Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu...

Dobrý den,
s firmou Cambridge Weight Plan jsem se setkala úplně náhodně na doporučení kamarádky.

Jako žena celý svůj život bojuji smiley za štíhlou postavu. Po vyzkoušení několika diet jsem boj s nadváhou už vzdala.frown Střídalo se období různých diet s obdobím přejídání....a bez pozitivního výsledku, do toho děti, rodina, práce a stres... Ozvaly se také problémy s vysokým tlakem, neustálá únava, schodům jsem se vyhýbala a o tom, že oblečení bylo pro mne utrpení nemluvě.

V programu Cambridge Weight Plan  (po 12 týdnech)  jsem byla o 27 kg lehčí cool a za to velké díky. Bylo to za tak krátký čas opravdu neuvěřitelné. Cítíla jsem se skvěle, tlak se mi srovnal, vyčistila pleť a zmizelo akné i gynekologické problémy, více jsem se usmívala a neusínala po každém obědě... Známí a kamarádi mě nepoznávali blush. Nikdy bych nevěřila, že se mi něco podobného podaří. Již mnohem dříve jsem se o zdravou výživu zajímala, studovala typy diet, zkoušela všechny možné druhy. Na zdravou výživu jsem se začala dívat jinýma očima po absolvování tohoto programu. Naprosto jsem jí propadla problematice výživy a nyní si velice pečlivě kontroluji vše, co koupím. Je to zdravotní program, který mi změnil život...pomohl mému tělu žít zdravě, zbavit se vnitřního tuku a nastartoval metabolismus. Dnes mohu říci, že mi kompletně změnil život a to jen k dobrému! Každý rok si pravidelně naordinuji detoxikační kůru, která moje tělo opět "nakopne" a hlavě připomene, jak by mělo zdravé stravování vypadat.

Nelze se s tímto skvělým, zdravým a rychlým výživovým programem nepodělit s ostatními, kteří se trápí s nadváhou, zdravotními problémy, vysokým tlakem, cukrovkou, štítnou žlázou atd...Úplně jsem této problematice propadla a denně pracuji s klienty, kteří řeší nejeden z mnoha zdravotních problémů spojených s nadváhou, čerpáme z nových poznatků, zkušeností a spolupracujeme s lékaři a výsledky jsou víc než perfektní. Neustálé sebevzdělávání v této oblasti je pro mne absolutní prioritou. Již nyní můžeme počítat stovky klientů, kteří svého vysněného cíle u nás dosáhli a my jsme na ně právem hrdí! (viz. reference)

Na základě mojí vlastní zkušenosti s Cambridge Weight Plan programem, tím, že jsem si prošla intenzivně každým krokem programu, velmi dobře vím, co cítí klient, čemu odolává a s čím bojuje...když mi budete důvěřovat, vysněný cíl nás nemine! Spousta mých klientů jsou dnes mými dobrými známým a přáteli... :) Čím to je? Vložíme vzájemně jeden druhému svoji důvěru. yes

Pokud pořád hledáte pomoc, nebojte se obrátit na naše centrum, rádi Vám pomůžeme. U nás jste pod naprosto profesionálním zdravotním dohledem! Váš výsledek je i náš!!!

...a proto jsem tady a je mi ctí s touto firmou spolupracovat!

Mým cílem je pomoci lidem, kteří to potřebují ze zdravotního hlediska a hlavně těm, které nadváha trápí a už to vzdali!

Vím, jak na to! Spolu to dokážeme! ;-)