Centrum zdraví a snižování nadváhy logo

Ovesné kaše Cambridge Weight Plan

Ovesné kaše patří do našeho sortimentu nízkokalorických jídel již řadu let. Jedná se o klasické ovesné kaše, které jsou stejně jako ostatní produkty dokonale nutričně vyvážené.

Kaše doporučujeme jako skvělou a vyváženou snídani. Pro některé klienty se však stala i obědem či večeří. Vybírat můžete z varianty bez příchutě, jablečno-skořicovou nebo javorovou s pekanovými ořechy.

Jak připravit ovesnou kaši: Kaši si můžete udělat kdykoliv během dne a příprava zabere jen několik minut. Nasypte obsah sáčku do misky nebo nádoby, která je vhodná do mikrovlnné trouby, poté přidejte 140ml horké vody a dobře rozmíchejte. Vložte do mikrovlnné trouby a ohřejte při plném výkonu na jednu minutu. Vyjměte z mikrovlnné trouby, znovu kaši krátce promíchejte a před konzumací nechte dostatečně vychladnout. POZOR HOVOTÉ JÍDLO BUDE VELMI HORKÉ.

Pro plný nutriční benefit spotřebujte do 15 minut. Připravenou kaši neskladujte ani znovu neohřívejte.

Náš tip: Kaše je báječná již tak, jak si ji připravíme, ale chcete-li si ji zpestřit mimo redukční programy, nastrouhejte si do ní jablíčko nebo hrušku. Kaše pak bude ještě lahodnější!  Můžete také vyzkoušet variantu s přidaným bílým nízkotučným jogurtem. Toto je varianta pro ty, kteří nejsou v programu CWP. 

Cambridge ovesné kaše:

  • ovesná kaše bez příchuti
  • ­ovesná kaše s jablky a skořicí
  • ovesná kaše javorovým sirupem a pekanovými ořechy