Centrum zdraví a snižování nadváhy logo

Know Body - vyšetřujeme na InBody a MaxPulse

Co je to přístroj InBody?

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla – tzv. analyzátor. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30-ti sekund. Je třeba, aby analyzovaná osoba byla na boso (bez bot i bez ponožek). Není nutné, aby byla bez oblečení, jelikož na InBody se dá nastavit váha, která se dá odečíst. Jediný, kdo nesmí analýzu na InBody podstoupit jsou osoby s kardiostimulátorem. Naopak přístroj změří a poskytne výsledky všem od 6 – 99 let.

Pro koho jsou tyto informace důležité?

Měli by býti pro každého z nás, abychom znali, jak je na tom naše stavba těla a zda nám nehorzí nějaké zdravotní riziko spojené s nadváhou či obezitou a stejně tak z velmi nízké váhy. Obzvláště informace poskytnuté měřením na InBody ocení lidé, kteří se snaží redukovat tělesné tuky, lidé podstupující úpravu stravovacích zvyklostí, lidé držící nejrůznější programy redukce váhy, aby se ověřilo, že jejich úbytky na hmotnosti jsou z tuku a ne ze svaloviny, dále sportovci, lidé po nemoci, ženy po menopauze atd…
Přístroje InBody jsou využívány především odborníky

InBody je vyzdvihováno světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a také díky své klinické spolehlivosti. Společnost BIOSPACE soustředila své veškeré úsilí na vytvoření jedinečného přístroje pro analýzu tělesné kompozice, protože přesná diagnóza je základ pro efektivní léčbu.

Technologie InBody je bezkonkurenční

InBody technologie je patentována jako jediná technologie svého druhu ve vyspělých zemích světa včetně USA, Japonska a evropských národů. Použitím metody 8-bodových dotykových elektrod, InBody měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA.

InBody test – konzultace –pohybová aktivita – InBody test = cesta k úspěchu.

Max Pulse Medicore

(nadstandardní vyšetření)