Centrum zdraví a snižování nadváhy logo

Pavel Š.

ALOHA všem příznivcům Cambridge Weight Plan a všem lidem dobré vůle!!

Jmenuji se Pavel Šoch a je mi 38 let. Bydlím v Brně s moji úžasnou ženou a čtyřletou dcerou Julií. Jsem živnostník – montér a zhotovitel výstav, dobrodruh, motorkář, zahrádkář, táta, manžel a neustálý cestovatel v jedné osobě. Při mém povolání a neustálém cestování za prací po celém světě jsem měl opravdu velký problém dodržet aspoň nějakou životosprávu. I když jsem po fyzické stránce velmi vytížen, tak se mi po 3 roky nedařilo zhubnout ani kilo, naopak jsem přibíral. Ale když moje úžasná žena začala v lednu 2015 s Cambridge Weight Plan s cílem shodit 30 kilo a moje tchýně s cílem shodit 20 kilo váhy, tak jsem se jim vysmál a byl jsem velmi skeptický. Nevěřil jsem tomu. Pytlíky?! Holky, to nemyslíte vážně?! Ale…. když jsem se vracel po delších časových úsecích z práce domů, tak jsem nevěřil vlastním očím, jak se mi krásně tvaruje ta má žena do krásy J ne že by se mi nelíbila už před tím, ale ten rozdíl byl obrovský a ještě k tomu naprosto překypovala energií a cítila se skvěle. I přesto opět nastoupilo na scénu mé nevěřící já, že až skončí s těma „pytlíkama“, tak se ji těch 30 kilo vrátí a  určitě ještě více a peníze vyhodila oknem! A hle, nic se nevrátilo, nepřibírá, cítí se skvěle, jinou snídani než Cambridge nechce, omládla o 20 let, vyměnila šatník, září jako moje sluníčko….

A já?  Mě bylo čím dál hůř…neustále unavený, neustále na cestách, životospráva na bodě nula, pivo….Pocit, že vážím tunu. A do toho naše malá úžasná vymodlená dcera, kterou jsme měli trošku později , si chtěla samozřejmě neustále hrát, běhat a já byl neustále unavený. Tak jsem si řekl, že pro tu moji rodinu chci být tady na světě co možná nejdéle a opravdu musím úplně změnit životosprávu, životní styl a návyky!  Práci nezměním… cestování spojené samozřejmě s prácí je i mým koníčkem, ale musím opravdu úplně změnit můj způsob života a stravování i na pracovních cestách!

A tím, že změním svoji životosprávu a návyky, tak se mi to snad podaří, protože život montéra na cestách, který miluje pivko a jídlo je pro něj jen obtěžující nutnost, nebude mít asi dlouhou „životnost“.

Tak jsem se konečně odhodlal, že do toho také půjdu…že opustím mé milované pivo…to jsem si musel opravdu srovnat v hlavě. Protože všechna rozhodnutí vždy řídí hlava, ale také srdce. Navštívil jsem skvělou Hanku Borkovcovou a nastal úplný zlom v mém životě. Po prvním změření na přístroji jsem se doslova vyděsil nad výsledky. Myslel jsem si, že jsem jen tzv. velký chlap a tuku moc nemám. Opak byl pravdou. V prvních týdnech to bylo opravdu jen o hlavě… najednou jsem ale zjistil, že mi to perfektně vyhovuje a hlavně moc chutná!! Nebylo nic, co by mi z produktů Cambridge Weight Plan nechutnalo. Bylo to skvělé i na neustálých pracovních cestách. Lehká příprava a dodržování režimu. Cambridge Weight Plan mi dal životosprávu a režim, který jsem řadu let neměl. A to i pitný režim!

Co napsat dále? Mám dole přes 20 kilo tuku, cítím se skvěle, plný energie. Žena říká, že jsem také omládl a zářím jako její sluníčko J Cambridge Weight Plan mi opravdu doslova změnil život a žiji bez mého milovaného pivka, které mi vůbec nechybí!! A režim se dá opravdu dodržovat i na cestách v zahraničí! Kombinace normálního zdravého jídla, pitného režimu bez piva a Cambridge produkt  k snídani a někdy na cestách i obědu či svačině, mi naprosto vyhovují!! Změnil jsem zcela stravovací návyky, životní styl a pohled na jídlo a pivo J

A nejlepší je, že se už nemusím potápět při každodenním obouvání bot a potápím se pouze v moři v neoprenu velikosti M a nikoli XL, jako řadu let předtím J

Děkuji moc za vše mé skvělé poradkyni Hance Borkovcové a plně jsem si vědom, že to se mnou nemá lehké J

Krásné a lehké dny přeje Pavel Šoch