Centrum zdraví a snižování nadváhy logo

Magdaléna H.

V mnoha věcech si budou osudy absolventů tohoto redukčního programu podobné, ale i tak se ráda podělím o ten svůj příběh.

Jmenuji se Magda, je mi 26 let a ke Cambridge Weight Plan jsem se uchýlila kvůli zdravotním problémům.

Byla jsem dítě, které rádo jedlo, nemělo rádo sport, a radši si četlo.  Rodiče mi zakazovali sladkosti a snažili se mne omezovat v jídle. Pak přišla puberta a s ní střední škola. Studijní problémy jsem začala řešit opět jídlem. 

Jídlo bylo pro mě vším. Tak jsem přibírala, moje tělo se plíživě zvětšovalo a čas plynul. Po ukončení vyšší odborné školy jsem nastoupila do prvního vysněného zaměstnání. Mělo nepravidelnou pracovní dobou, což se odrazilo i na mém těle a váze, ale stejně jsem tuto skutečnost neviděla, či spíše nechtěla vidět.

Největší zlom v mém dosavadním životě se stal v létě roku 2015, kdy se mi stal pracovní úraz kolene. Verdikt ortopeda zněl jasně - koleno rozhýbat co nejvíce to půjde, zredukovat váhu alespoň 20 kilo a doufat, že už nebude v koleně takový tlak. Jak zredukovat? Tolik? A sama? To nepůjde... A  taky to nešlo...

 Věděla jsem, že to sama nezvládnu a proto mi bylo doporučeno projít programem Cambridge Weight Plan. Program jsem úspěšně absolvovala a ukončila skoro o 45 kg lehčí! 
 

Cesta to byla dlouhá a v některých chvílích i velmi náročná, poslední kontrolní měření jsem podstoupila na začátku června 2017. Když se ohlédnu za sebe, tak musím říct, že to všechno stálo za to. Přestala jsem brát ohledy na názory ostatních, uvědomila jsem si, že jsem silná a že zvládnu velké věci. Posílilo se mi sebevědomí, změnil názor na svět a hlavně mi to dopomohlo vyřešit zdravotní problémy.

Za celou vnější, ale především vnitřní proměnu děkuji své poradkyni s celým týmem Cambridge Weight Plan. Jsem moc ráda, že jsem je mohla poznat a přeji jim spoustu spokojených klientů, ale to už nebude až takový problém, protože tým z AZ Tower je naprosto skvělý!