Centrum zdraví a snižování nadváhy logo

Lahodné koktejly, smoothie The 1:1 Diet

Koktejly The 1:1 Diet se staly pro naše klienty neodmyslitelnou součástí jejich zdravého jídelníčku. Pro některé je jedinečnou snídaní, pro některé skvělým jídlem před nebo po sportu.

Mnozí začínají s koktejlem The 1:1 Diet svůj den. Koktejl je jedinečným zdrojem všech minerálů, vitamínů, stopových prvků a dalších složek, potřebných pro náš organizmus. Jeden tento sáček dodá 33 % živin / den, které tělo potřebuje.

Koktejly se ve většině případů mixují se studenou vodou. Máme však zkušenosti, že čokoládové nápoje, kapučíno a oříšek chutnají skvěle i s horkou. Pro mnohé naše klienty je tak čokoládový koktejl opravdovou horkou čokoládou.

Jak připravit koktejl: nalijte minimálně 227ml studené vody do připravené nádoby,  poté přidejte obsah sáčku. Použijte mixér nebo metličku a rozmíchejte do hladka nebo razantně protřepte po dobu jedné minuty v Cambridge Shakeru. Do koktejlů je možné přidat také kostky ledu nebo ledovou tříšť - vznikne tak úžasný ledový nápoj.

Povšimněte si prosím: Některé nápoje se mohou připravit i s teplou vodou. Jednoduše smíchejte sáček s teplou (ne vařící) vodou. Nepřipravujte nápoje v mikrovlnné troubě a nepoužívejte Cambridge Shaker s horkou vodou.

The 1:1 Diet Mix-a-Mousse můžete použít na zhotovení krému nebo lahodné pěny z jakéhokoliv nápoje. Do suchého prášku zamíchejte Mix-a-Mousse a postupujte stejně jako v případně koktejlu - doporučujeme použít vychlazenou vodu. Pěnu dejte na pár minut do lednice.

Naše Cambridge koktejly:

  • Banánový
  • Čokoládový
  • Vanilkový
  • Čokoládový s mátou
  • Jahodový
  • Kapučíno